fb_img
 GM4587

Adidas 5.10 BOTB Sh

  • За возрасни
  • Шифра на производ: GM4587
30%
4.290,00 ден.
2.990,00 ден.
  • 48
  • 50
  • 52
  • 54
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Машки
Боја Кафеава
Материјал 90% Рециклиран полиестер 10% Еластин
Подгрупа Шорцеви
Спорт Велосипедизам
Производител Adidas


Слични производи

20%
2.890,00 ден.
2.290,00 ден.
4F