fb_img
 GM6918

Adidas LB DY SHA Tee

  • За мали деца (од 4-7 год.)
  • Шифра на производ: GM6918
21%
1.390,00 ден.
1.090,00 ден.
  • 116
  • 7-8 год.
    128
  • 9-10 год.
    140
+
-

Опис


Возраст За мали деца (од 4-7 год.)
Пол Машки
Боја Бела
Материјал 100% Памук
Подгрупа Маици
Спорт Lifestyle
Производител Adidas