fb_img
 GM6949

Adidas G BOS Short

 • За тинејџери (од 8-16 год.)
 • Шифра на производ: GM6949
18%
1.590,00 ден.
1.290,00 ден.
 • 11-12 год.
  152
 • 13-14 год.
  164
 • 14-15 год.
  170
+
-

Опис


Возраст За тинејџери (од 8-16 год.)
Пол Женски
Боја Розева
Материјал 70% Памук 30% Рециклиран Полиестер
Подгрупа Шорцеви
Спорт Lifestyle
Производител Adidas


Слични производи

31%
Adidas
1.590,00 ден.
1.090,00 ден.
Adidas