fb_img
 GM7008

Adidas G Dance Dress

 • За тинејџери (од 8-16 год.)
 • Шифра на производ: GM7008
18%
2.190,00 ден.
1.790,00 ден.
 • 116
 • 7-8 год.
  128
 • 9-10 год.
  140
 • 11-12 год.
  152
 • 164
 • 14-15 год.
  170
+
-

Опис


Возраст За тинејџери (од 8-16 год.)
Пол Женски
Боја Розева
Материјал 50% Рециклиран Полиестер 25% Памук 25% Вискоза
Подгрупа Фустани
Спорт Lifestyle
Производител Adidas


Слични производи

31%
Adidas
1.890,00 ден.
1.290,00 ден.
Adidas
21%
Adidas
1.890,00 ден.
1.490,00 ден.
Adidas