fb_img
 GM7050

Adidas G FI Dress

 • За тинејџери (од 8-16 год.)
 • Шифра на производ: GM7050
31%
1.890,00 ден.
1.290,00 ден.
 • 11-12 год.
  152
 • 13-14 год.
  164
 • 14-15 год.
  170
+
-

Опис


Возраст За тинејџери (од 8-16 год.)
Пол Женски
Боја Сива
Материјал 95% Памук 5% Еластин
Подгрупа Фустани
Спорт Lifestyle
Производител Adidas


Слични производи

18%
Adidas
2.190,00 ден.
1.790,00 ден.
Adidas
21%
Adidas
1.890,00 ден.
1.490,00 ден.
Adidas