fb_img
 GM8513

Adidas 3D TREF SHORT

  • За возрасни
  • Шифра на производ: GM8513
40%
1.490,00 ден.
890,00 ден.
  • 36
  • 38
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Сина
Материјал 100% Рециклиран полиестер
Подгрупа Шорцеви
Спорт Lifestyle x
Производител Adidas