fb_img
 GM8930

Adidas G Hooded CO TS

 • За тинејџери (од 8-16 год.)
 • Шифра на производ: GM8930
40%
3.990,00 ден.
2.390,00 ден.
 • 7-8 год.
  128
 • 11-12 год.
  152
 • 13-14 год.
  164
 • 170
+
-

Опис


Возраст За тинејџери (од 8-16 год.)
Пол Женски
Боја Тегет
Материјал 70% Памук 30% Рециклиран Полиестер
Подгрупа Тренерки
Спорт Тренинг
Производител Adidas


Слични производи

62%
YG
3.990,00 ден.
1.490,00 ден.
Adidas
29%
YG
3.690,00 ден.
2.590,00 ден.
Adidas
18%
Adidas
3.690,00 ден.
2.990,00 ден.
Adidas
40%
Adidas
3.690,00 ден.
2.190,00 ден.
Adidas
29%
Adidas
3.690,00 ден.
2.590,00 ден.
Adidas
29%
Adidas
3.690,00 ден.
2.590,00 ден.
Adidas
Adidas
3.690,00 ден.
Adidas