fb_img
 GM8932

Adidas G HoodedCROP TS

  • За тинејџери (од 8-16 год.)
  • Шифра на производ: GM8932
29%
3.690,00 ден.
2.590,00 ден.
  • 128
  • 9-10 год.
    140
  • 11-12 год.
    152
  • 164
+
-

Опис


Возраст За тинејџери (од 8-16 год.)
Пол Женски
Боја Црна
Материјал 70% Памук 30% Рециклиран Полиестер
Подгрупа Тренерки
Спорт Тренинг
Производител Adidas


Слични производи

62%
YG
3.990,00 ден.
1.490,00 ден.
Adidas
29%
YG
3.690,00 ден.
2.590,00 ден.
Adidas
18%
Adidas
3.690,00 ден.
2.990,00 ден.
Adidas
40%
Adidas
3.690,00 ден.
2.190,00 ден.
Adidas
40%
Adidas
3.990,00 ден.
2.390,00 ден.
Adidas
29%
Adidas
3.690,00 ден.
2.590,00 ден.
Adidas
Adidas
3.690,00 ден.
Adidas