fb_img
 GM8966

Adidas I LIL 3S SP SET

 • За бебиња (до 3 год.)
 • Шифра на производ: GM8966
52%
1.890,00 ден.
890,00 ден.
или на 3 рати без камата по 297,00 ден. со
 • 12-18 мес.
  86
 • 1-2 год.
  92
 • 2-3 год.
  98
 • 104
+
-

Опис


Возраст За бебиња (до 3 год.)
Пол Машки
Боја Бела
Материјал 100% Органски памук
Подгрупа Тренерки
Спорт Lifestyle
Производител Adidas


Слични производи

52%
1.890,00 ден.
890,00 ден.
Adidas
20%
2.490,00 ден.
1.990,00 ден.
Adidas
2.390,00 ден.
Adidas
2.390,00 ден.
Adidas
2.390,00 ден.
Adidas
2.490,00 ден.
Adidas
3.090,00 ден.
Adidas