fb_img
 GM8969

Adidas I Flower Dress

 • За бебиња (до 3 год.)
 • Шифра на производ: GM8969
50%
2.190,00 ден.
1.090,00 ден.
или на 3 рати без камата по 363,00 ден. со
 • 12-18 мес.
  86
 • 1-2 год.
  92
 • 2-3 год.
  98
 • 3-4 год.
  104
+
-

Опис


Возраст За бебиња (до 3 год.)
Пол Женски
Боја Розева
Материјал 100% Органски памук
Подгрупа Фустани
Спорт Lifestyle
Производител Adidas


Слични производи

50%
2.190,00 ден.
1.090,00 ден.
Adidas