fb_img
 GN1937

Adidas LINEAR BUM BAG

  • За возрасни
  • Шифра на производ: GN1937
16%
1.190,00 ден.
990,00 ден.
  • Една големина
    ONESZ
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Унисекс
Боја Црна
Материјал 100% Рециклиран Полиестер
Подгрупа Торби
Спорт Lifestyle
Производител Adidas


Слични производи

19%
2.090,00 ден.
1.690,00 ден.
Adidas