fb_img
 GN1937

Adidas LINEAR BUM BAG

  • За возрасни
  • Шифра на производ: GN1937
16%
1.190,00 ден.
990,00 ден.
или на 3 рати без камата по 330,00 ден. со
  • Една големина
    ONESZ
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Унисекс
Боја Црна
Материјал 100% Рециклиран Полиестер
Подгрупа Торби
Спорт Lifestyle
Производител Adidas


Слични производи

2.190,00 ден.
Adidas
1.890,00 ден.
Adidas
790,00 ден.
Adidas
1.590,00 ден.
Adidas
2.490,00 ден.
Adidas