fb_img
 GN2805

Adidas CROP TOP

  • За возрасни
  • Шифра на производ: GN2805
16%
1.190,00 ден.
990,00 ден.
  • 34
  • 36
  • 38
  • 40
  • 42
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Портокалова
Материјал 100% Памук
Подгрупа Маици
Спорт Lifestyle x
Производител Adidas