fb_img
 GN3962

Adidas G LOGO SWT

 • За тинејџери (од 8-16 год.)
 • Шифра на производ: GN3962
58%
2.390,00 ден.
990,00 ден.
или на 3 рати без камата по 330,00 ден. со
 • 7-8 год.
  128
 • 11-12 год.
  152
 • 13-14 год.
  164
 • 14-15 год.
  170
+
-

Опис


Возраст За тинејџери (од 8-16 год.)
Пол Женски
Боја Тегет
Материјал 53% Памук 36% Рециклиран Полиестер 11% Вискоза
Подгрупа Блузони
Спорт Lifestyle
Производител Adidas