fb_img
 GN3967

Adidas B FT TS

 • За тинејџери (од 8-16 год.)
 • Шифра на производ: GN3967
3.490,00 ден.
 • 7-8 год.
  128
 • 8-9 год.
  134
 • 9-10 год.
  140
 • 11-12 год.
  152
 • 13-14 год.
  164
 • 15-16 год.
  176
+
-

Опис


Возраст За тинејџери (од 8-16 год.)
Пол Машки
Боја Црна
Материјал 52% Памук 48% Рециклиран Полиестер
Подгрупа Тренерки
Спорт Lifestyle
Производител Adidas


Слични производи

2.790,00 ден.
Adidas
3.490,00 ден.
Adidas
3.090,00 ден.
Adidas