fb_img
 GN3990

Adidas B LIN FT PT

 • За тинејџери (од 8-16 год.)
 • Шифра на производ: GN3990
20%
1.990,00 ден.
1.590,00 ден.
 • 5-6 год.
  116
 • 7-8 год.
  128
 • 9-10 год.
  140
 • 11-12 год.
  152
 • 13-14 год.
  164
 • 15-16 год.
  176
+
-

Опис


Возраст За тинејџери (од 8-16 год.)
Пол Машки
Боја Црна
Материјал 53% Памук 36% Рециклиран Полиестер 11% Вискоза
Подгрупа Панталони
Спорт Lifestyle
Производител Adidas


Слични производи

20%
Adidas
1.990,00 ден.
1.590,00 ден.
Adidas