fb_img
 GN4045

Adidas G LIN T

 • За тинејџери (од 8-16 год.)
 • Шифра на производ: GN4045
22%
890,00 ден.
690,00 ден.
 • 5-6 год.
  116
 • 7-8 год.
  128
 • 9-10 год.
  140
 • 11-12 год.
  152
 • 13-14 год.
  164
 • 14-15 год.
  170
+
-

Опис


Возраст За тинејџери (од 8-16 год.)
Пол Женски
Боја Бела
Материјал 100% Памук
Подгрупа Маици
Спорт Lifestyle
Производител Adidas


Слични производи

33%
Adidas
890,00 ден.
590,00 ден.
Adidas
33%
Adidas
890,00 ден.
590,00 ден.
Adidas
22%
Adidas
890,00 ден.
690,00 ден.
Adidas
22%
Adidas
890,00 ден.
690,00 ден.
Adidas