fb_img
 GN4930

Adidas I DSNY T SET

 • За бебиња (до 3 год.)
 • Шифра на производ: GN4930
52%
1.890,00 ден.
890,00 ден.
или на 3 рати без камата по 297,00 ден. со
 • 12-18 мес.
  86
 • 1-2 год.
  92
 • 2-3 год.
  98
 • 3-4 год.
  104
+
-

Опис


Возраст За бебиња (до 3 год.)
Пол Женски
Боја Розева
Материјал 100% Памук
Подгрупа Тренерки
Спорт Lifestyle
Производител Adidas


Слични производи

21%
2.790,00 ден.
2.190,00 ден.
Adidas