fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@SPORT-M.COM.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
 GN4936

Adidas G DSNY LEG

 • За мали деца (од 4-7 год.)
 • Шифра на производ: GN4936
18%
1.590,00 ден.
1.290,00 ден.
 • 5-6 год.
  116
 • 7-8 год.
  128
 • 9-10 год.
  140
+
-

Опис


Возраст За мали деца (од 4-7 год.)
Пол Женски
Боја Црна
Материјал 92% Памук 8% Еластин
Подгрупа Хеланки
Спорт Lifestyle
Производител Adidas


Слични производи

18%
1.590,00 ден.
1.290,00 ден.
Adidas
2.790,00 ден.
Adidas