fb_img
 GN7044

Adidas G A.R.AOP Tight

 • За тинејџери (од 8-16 год.)
 • Шифра на производ: GN7044
31%
2.190,00 ден.
1.490,00 ден.
 • 11-12 год.
  152
 • 13-14 год.
  164
 • 14-15 год.
  170
+
-

Опис


Возраст За тинејџери (од 8-16 год.)
Пол Женски
Боја Мултиколор
Материјал 91% Рециклиран Полиестер 9% Еластин
Подгрупа Хеланки
Спорт Тренинг
Производител Adidas


Слични производи

41%
Adidas
2.190,00 ден.
1.290,00 ден.
Adidas