fb_img
 GP3345

Adidas CLAS BP FAST 3S

  • За возрасни
  • Шифра на производ: GP3345
1.890,00 ден.
  • Една големина
    ONESZ
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Унисекс
Боја Зелена
Материјал 100% Рециклиран Полиестер
Подгрупа Ранци
Спорт Lifestyle
Производител Adidas