fb_img
 GP6428

Adidas SQ21 Polo

  • За возрасни
  • Шифра на производ: GP6428
52%
1.890,00 ден.
890,00 ден.
или на 3 рати без камата по 297,00 ден. со
  • S
  • M
  • L
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Машки
Боја Жолта
Материјал 100% Рециклиран Полиестер
Подгрупа Маици
Спорт Фудбал
Производител Adidas


Слични производи

52%
1.890,00 ден.
890,00 ден.
Adidas