fb_img
 GQ7045

Adidas ULTRA SHORT M

  • За возрасни
  • Шифра на производ: GQ7045
3.090,00 ден.
  • S
  • M
  • L
  • XL
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Машки
Боја Црна
Материјал 67% Памук 33% Рециклиран Полиестер
Подгрупа Шорцеви
Спорт Трчање
Производител Adidas


Слични производи

Adidas
1.890,00 ден.
Adidas
Adidas
1.590,00 ден.
Adidas
Adidas
2.190,00 ден.
Adidas
48%
AGILE
2.290,00 ден.
1.190,00 ден.
Salomon