fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@SPORT-M.COM.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
 GR1516

Adidas X SG TRN

  • За возрасни
  • Шифра на производ: GR1516
790,00 ден.
  • M
  • L
  • XL
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Машки
Боја Црвена
Материјал 100% Полипропилен
Подгрупа Костобрани
Спорт Фудбал
Производител Adidas


Слични производи

1.190,00 ден.
Adidas