fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@SPORT-M.COM.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
 GR1518

Adidas X SG MTC J

  • За тинејџери (од 8-16 год.)
  • Шифра на производ: GR1518
890,00 ден.
  • S
  • M
  • L
+
-

Опис


Возраст За тинејџери (од 8-16 год.)
Пол Машки
Боја Црвена
Материјал 100% Полипропилен
Подгрупа Костобрани
Спорт Фудбал
Производител Adidas