fb_img
 GR1520

Adidas PRED SG TRN

  • За возрасни
  • Шифра на производ: GR1520
790,00 ден.
  • M
  • L
  • XL
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Машки
Боја Црвена
Материјал 100% Полипропилен
Подгрупа Костобрани
Спорт Фудбал
Производител Adidas