fb_img
 GR8089

Adidas BT 2.0 ADI 78 T

  • За возрасни
  • Шифра на производ: GR8089
51%
4.290,00 ден.
2.090,00 ден.
или на 3 рати без камата по 697,00 ден. со
  • XS
  • S
  • M
  • L
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Црна
Материјал 64% Рециклиран полиестер 36% Еластин
Подгрупа Хеланки
Спорт Тренинг
Производител Adidas


Слични производи

20%
4.290,00 ден.
3.390,00 ден.
Adidas
20%
4.290,00 ден.
3.390,00 ден.
Adidas
20%
3.990,00 ден.
3.190,00 ден.
Adidas