fb_img
 GS0184

Adidas B TR TS

 • За тинејџери (од 8-16 год.)
 • Шифра на производ: GS0184
2.490,00 ден.
 • 116
 • 7-8 год.
  128
 • 9-10 год.
  140
 • 11-12 год.
  152
 • 13-14 год.
  164
 • 15-16 год.
  176
+
-

Опис


Возраст За тинејџери (од 8-16 год.)
Пол Машки
Боја Зелена
Материјал 100% Рециклиран Полиестер
Подгрупа Тренерки
Спорт Lifestyle
Производител Adidas