fb_img
 GS2115

Adidas PERF BEANIE

  • За возрасни
  • Шифра на производ: GS2115
44%
890,00 ден.
490,00 ден.
или на 3 рати без камата по 163,00 ден. со
  • Една големина
    ONESZ
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Унисекс
Боја Зелена
Материјал 100% Полиакрилонитрил
Подгрупа Капи
Спорт Lifestyle
Производител Adidas