fb_img
 GS3858

Adidas W UFORU SHO

  • За возрасни
  • Шифра на производ: GS3858
31%
1.890,00 ден.
1.290,00 ден.
  • L
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Мултиколор
Материјал 70% Памук 30% Рециклиран полиестер
Подгрупа Шорцеви
Спорт Lifestyle
Производител Adidas


Слични производи

31%
1.890,00 ден.
1.290,00 ден.
Adidas