fb_img
 GS8883

Adidas B CB FL HD

 • За тинејџери (од 8-16 год.)
 • Шифра на производ: GS8883
20%
2.490,00 ден.
1.990,00 ден.
 • 7-8 год.
  128
 • 9-10 год.
  140
 • 152
 • 13-14 год.
  164
 • 176
+
-

Опис


Возраст За тинејџери (од 8-16 год.)
Пол Машки
Боја Црна
Материјал 70% Памук 30% Рециклиран полиестер
Подгрупа Блузони
Спорт Lifestyle
Производител Adidas


Слични производи

32%
2.490,00 ден.
1.690,00 ден.
Adidas