fb_img
 GT0190

Adidas W 3S SH TIG

  • За возрасни
  • Шифра на производ: GT0190
31%
1.590,00 ден.
1.090,00 ден.
  • XS
  • S
  • M
  • L
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Црна
Материјал 89% Рециклиран Полиестер 11% Еластин
Подгрупа Бициклистички
Спорт Тренинг
Производител Adidas


Слични производи

17%
1.690,00 ден.
1.390,00 ден.
Adidas