fb_img
 GT1674

Adidas ITAVIC M H JKT

  • За возрасни
  • Шифра на производ: GT1674
8.690,00 ден.
или на 3 рати без камата по 2.897,00 ден. со
  • S
  • M
  • L
  • XL
  • XXL
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Машки
Боја Црна
Материјал 100% Рециклиран Полиестер
Подгрупа Јакни
Спорт Урбана Зима
Производител Adidas


Слични производи

6.890,00 ден.
Adidas