fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@SPORT-M.COM.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
 GT2103

Adidas WIP Wv Jacket

  • За возрасни
  • Шифра на производ: GT2103
30%
5.590,00 ден.
3.890,00 ден.
  • XS
  • S
  • M
  • L
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Сина
Материјал 57% Полиамид 43% Рециклиран полиестер
Подгрупа Шушкавци
Спорт Lifestyle
Производител Adidas


Слични производи

50%
6.690,00 ден.
3.290,00 ден.
Nike
30%
4.290,00 ден.
2.990,00 ден.
Adidas
20%
4.290,00 ден.
3.390,00 ден.
Adidas
40%
3.990,00 ден.
2.390,00 ден.
Adidas
39%
5.590,00 ден.
3.390,00 ден.
Adidas
30%
3.590,00 ден.
2.490,00 ден.
4F
4.690,00 ден.
Adidas