fb_img
 GT2104

Adidas WIP AOP Tee

  • За возрасни
  • Шифра на производ: GT2104
31%
2.190,00 ден.
1.490,00 ден.
  • XS
  • S
  • M
  • L
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Бела
Материјал 68% Памук 27% Рециклиран полиестер 5% Еластин
Подгрупа Маици
Спорт Lifestyle
Производител Adidas


Слични производи

2.090,00 ден.
Adidas