fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@SPORT-M.COM.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
 GT6572

Adidas BTS W.RDY JKT

  • За возрасни
  • Шифра на производ: GT6572
20%
4.990,00 ден.
3.990,00 ден.
  • S
  • M
  • L
  • XL
  • XXL
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Машки
Боја Сина
Материјал 100% Рециклиран Полиестер
Подгрупа Шушкавци
Спорт Урбана Зима
Производител Adidas


Слични производи

40%
12.390,00 ден.
7.390,00 ден.
Adidas
4.690,00 ден.
Adidas