fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@SPORT-M.COM.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
 GT6908

Adidas G Hooded CO TS

 • За тинејџери (од 8-16 год.)
 • Шифра на производ: GT6908
20%
3.990,00 ден.
3.190,00 ден.
 • 116
 • 7-8 год.
  128
 • 9-10 год.
  140
 • 11-12 год.
  152
 • 13-14 год.
  164
 • 14-15 год.
  170
+
-

Опис


Возраст За тинејџери (од 8-16 год.)
Пол Женски
Боја Розева
Материјал 70% Памук 30% Рециклиран полиестер
Подгрупа Тренерки
Спорт Тренинг
Производител Adidas


Слични производи

29%
3.690,00 ден.
2.590,00 ден.
Adidas
18%
3.690,00 ден.
2.990,00 ден.
Adidas
20%
3.990,00 ден.
3.190,00 ден.
Adidas