fb_img
 GT8806

Adidas FLORAL GFX T

  • За возрасни
  • Шифра на производ: GT8806
31%
1.890,00 ден.
1.290,00 ден.
  • XS
  • S
  • M
  • L
  • XL
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Црна
Материјал 100% Памук
Подгрупа Маици
Спорт Lifestyle
Производител Adidas


Слични производи

31%
1.890,00 ден.
1.290,00 ден.
Adidas
31%
1.890,00 ден.
1.290,00 ден.
Adidas