fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@SPORT-M.COM.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
 GU4295

Adidas G BOS Short

 • За тинејџери (од 8-16 год.)
 • Шифра на производ: GU4295
31%
1.590,00 ден.
1.090,00 ден.
 • 7-8 год.
  128
 • 9-10 год.
  140
 • 11-12 год.
  152
 • 13-14 год.
  164
 • 14-15 год.
  170
+
-

Опис


Возраст За тинејџери (од 8-16 год.)
Пол Женски
Боја Сива
Материјал 70% Памук 30% Рециклиран Полиестер
Подгрупа Шорцеви
Спорт Lifestyle
Производител Adidas


Слични производи

31%
1.590,00 ден.
1.090,00 ден.
Adidas