fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@SPORT-M.COM.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
 GU7315

Adidas TF SHO TIGHT M

  • За возрасни
  • Шифра на производ: GU7315
2.090,00 ден.
  • S
  • M
  • L
  • XL
  • XXL
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Машки
Боја Бела
Материјал 88% Рециклиран полиестер 12% Еластин
Подгрупа Бициклистички
Спорт Фудбал
Производител Adidas