fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@SPORT-M.COM.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
 GU8889

Adidas BOS BRIEF 3pp

  • За возрасни
  • Шифра на производ: GU8889
2.190,00 ден.
  • S
  • M
  • L
  • XL
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Машки
Боја Црна
Материјал 57% Памук 38% Полиестер 5% Еластин
Подгрупа Долна облека
Спорт Lifestyle
Производител Adidas


Слични производи

2.190,00 ден.
Adidas
2.190,00 ден.
Adidas
21%
1.890,00 ден.
1.490,00 ден.
Adidas