fb_img
 GU8921

Adidas W MT AOP Sof Jk

  • За возрасни
  • Шифра на производ: GU8921
40%
7.390,00 ден.
4.390,00 ден.
  • XS
  • S
  • M
  • L
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Мултиколор
Материјал 90% Полиамид 10% Еластин
Подгрупа Шушкавци
Спорт Урбана Зима
Производител Adidas