fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@SPORT-M.COM.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
 GU8975

Adidas TX GFX Logo Hd

  • За возрасни
  • Шифра на производ: GU8975
19%
3.090,00 ден.
2.490,00 ден.
  • S
  • M
  • L
  • XL
  • XXL
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Машки
Боја Кафеава
Материјал 70% Памук 30% Рециклиран полиестер
Подгрупа Блузони
Спорт Урбана Зима
Производител Adidas


Слични производи

29%
Adidas
3.090,00 ден.
2.190,00 ден.
Adidas
29%
Adidas
3.090,00 ден.
2.190,00 ден.
Adidas
Adidas
3.090,00 ден.
Adidas
Adidas
3.090,00 ден.
Adidas
29%
Adidas
3.090,00 ден.
2.190,00 ден.
Adidas