fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@SPORT-M.COM.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
 GV5307

Adidas M Seaso WB

  • За возрасни
  • Шифра на производ: GV5307
20%
4.290,00 ден.
3.390,00 ден.
  • S
  • M
  • L
  • XL
  • XXL
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Машки
Боја Црна
Материјал 100% Рециклиран Полиестер
Подгрупа Шушкавци
Спорт Тренинг
Производител Adidas


Слични производи

30%
4.290,00 ден.
2.990,00 ден.
Adidas