fb_img
 GV5920

Adidas M SPRT4IA P WB

  • За возрасни
  • Шифра на производ: GV5920
4.290,00 ден.
  • S
  • M
  • L
  • XL
  • XXL
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Машки
Боја Зелена
Материјал 100% Рециклиран Полиестер
Подгрупа Шушкавци
Спорт Тренинг
Производител Adidas


Слични производи

30%
Adidas
3.990,00 ден.
2.790,00 ден.
Adidas
Adidas
4.290,00 ден.
Adidas