fb_img
 GV7534

Adidas TERREX HIKSTER W MAGGRE/LEGBUR/CBLACK

 • За возрасни
 • Шифра на производ: GV7534
20%
9.390,00 ден.
7.490,00 ден.
 • 36⅔
  4
 • 37⅓
  4.5
 • 38
  5
 • 38⅔
  5.5
 • 39⅓
  6
 • 40
  6.5
 • 41⅓
  7.5
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Сива
Материјал Лице: Кожа, Текстил Постава: Синтетика, Текстил Ѓон: Гума
Подгрупа Патики-високи
Спорт Планински Спортови
Производител Adidas


Слични производи

19%
10.590,00 ден.
8.490,00 ден.
Adidas
20%
9.390,00 ден.
7.490,00 ден.
Adidas
20%
9.990,00 ден.
7.990,00 ден.
Adidas
20%
9.990,00 ден.
7.990,00 ден.
Adidas
20%
9.390,00 ден.
7.490,00 ден.
Adidas
19%
8.690,00 ден.
6.990,00 ден.
Adidas
20%
9.390,00 ден.
7.490,00 ден.
Adidas
20%
9.390,00 ден.
7.490,00 ден.
Adidas
19%
10.590,00 ден.
8.490,00 ден.
Adidas
20%
9.390,00 ден.
7.490,00 ден.
Adidas
20%
9.990,00 ден.
7.990,00 ден.
Adidas