fb_img
 GV9820

Adidas DURAMO SL K

 • За тинејџери (од 8-16 год.)
 • Шифра на производ: GV9820
2.790,00 ден.
 • 36
  3.5
 • 36.5
  4
 • 37
  4.5
 • 38
  5
 • 38.5
  5.5
 • 39
  6
 • 40
  6.5
+
-

Опис


Возраст За тинејџери (од 8-16 год.)
Пол Машки
Боја Црна
Материјал Лице: Синтетика, Текстил Постава: Текстил Ѓон: Гума
Подгрупа Патики-ниски
Спорт Трчање
Производител Adidas


Слични производи

21%
Adidas
2.790,00 ден.
2.190,00 ден.
Adidas
Adidas
2.790,00 ден.
Adidas
21%
Adidas
2.790,00 ден.
2.190,00 ден.
Adidas
Adidas
2.790,00 ден.
Adidas
Adidas
2.790,00 ден.
Adidas
Adidas
2.790,00 ден.
Adidas