fb_img
 GV9822

Adidas DURAMO SL K

 • За тинејџери (од 8-16 год.)
 • Шифра на производ: GV9822
2.790,00 ден.
 • 36
  3.5
 • 36.5
  4
 • 37
  4.5
 • 38
  5
 • 38.5
  5.5
 • 39
  6
 • 40
  6.5
+
-

Опис


Возраст За тинејџери (од 8-16 год.)
Пол Женски
Боја Сина
Материјал Лице: Текстил Постава: Текстил Ѓон: Гума
Подгрупа Патики-ниски
Спорт Трчање
Производител Adidas


Слични производи

29%
NIKE
3.390,00 ден.
2.390,00 ден.
Nike
31%
Adidas
2.190,00 ден.
1.490,00 ден.
Adidas
31%
TENSAUR
2.190,00 ден.
1.490,00 ден.
Adidas
52%
Adidas
2.490,00 ден.
1.190,00 ден.
Adidas
32%
Adidas
2.490,00 ден.
1.690,00 ден.
Adidas
29%
Adidas
2.390,00 ден.
1.690,00 ден.
Adidas
Adidas
2.490,00 ден.
Adidas
28%
FortaRun
2.790,00 ден.
1.990,00 ден.
Adidas
31%
AltaRun
2.190,00 ден.
1.490,00 ден.
Adidas
Adidas
2.790,00 ден.
Adidas
Adidas
2.190,00 ден.
Adidas
Adidas
2.790,00 ден.
Adidas
31%
Adidas
1.890,00 ден.
1.290,00 ден.
Adidas