fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@SPORT-M.COM.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
 GW0393-

Adidas Tensaur Run 2.0 CF K

  • За мали деца (од 4-7 год.)
  • Шифра на производ: GW0393-
18%
2.190,00 ден.
1.790,00 ден.
  • 28
  • 29
  • 30
  • 30.5
  • 31
  • 31.5
  • 32
  • 33
  • 34
  • 35
+
-

Опис


Возраст За мали деца (од 4-7 год.)
Пол Машки
Боја Сина
Материјал Лице: Текстил Постава: Текстил Ѓон: Синтетика
Подгрупа Патики-ниски
Спорт Трчање
Производител Adidas


Слични производи

1.890,00 ден.
Adidas
2.390,00 ден.
Adidas
20%
2.390,00 ден.
1.890,00 ден.
Adidas