fb_img
 GW3019

Adidas HOOPS 3.0 MID

 • За возрасни
 • Шифра на производ: GW3019
4.390,00 ден.
 • 36
  3.5
 • 36⅔
  4
 • 37⅓
  4.5
 • 38
  5
 • 38⅔
  5.5
 • 39⅓
  6
 • 40
  6.5
 • 41⅓
  7.5
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Машки
Боја Црна
Материјал Лице: Синтетика, Текстил Постава: Текстил Ѓон: Гума
Подгрупа Патики-високи
Спорт Lifestyle
Производител Adidas


Слични производи

4.390,00 ден.
Adidas
4.690,00 ден.
Adidas
4.690,00 ден.
Adidas