fb_img
 GW3605

Adidas COPA SENSE.1 FG

 • За возрасни
 • Шифра на производ: GW3605
19%
13.690,00 ден.
10.990,00 ден.
 • 7.5
 • 42
  8
 • 42⅔
  8.5
 • 43⅓
  9
 • 9.5
 • 10
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Машки
Боја Црна
Материјал Лице: Синтетика, Кожа Постава: Текстил Ѓон: Синтетика
Подгрупа Фудбал-копачки
Спорт Фудбал
Производител Adidas


Слични производи

21%
2.790,00 ден.
2.190,00 ден.
Adidas
21%
2.790,00 ден.
2.190,00 ден.
Adidas